Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-08-2018, 22:44   #88
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Wszyscy

- Ok, myli państwo. Właściwie tyle czasu minęło od ostatniego posta, że jako OP mogę z czystym sumieniem zamknąć sesję. Ale zanim to nastąpi chciałbym dać okazję wypowiedzieć się albo chociaż pożegnać.

- Ja ze swojej strony powiem, że sesja mnie bardzo ucieszyła i z satysfakcją obserwowałem jak Czarna rozwija swoje forumowe i neurowe skrzydła stając wreszcie po tej drugiej stronie erpegowego stołu. Sesja była ciekawa i byłem bardzo ciekaw co tam dziewczyny naszykowały w tej przygodzie. Żałuję, że Czarnej już nie ma sądząc po tym jak wychodziła jej ta sesja, jej zaangażowanie i pasja pozwalają mi sądzić, że mogła sie rozwiąć na pełnokrwistego MG na naszyn forum. Wasze posty też mi się czytało ciekawie i ciekawe postacie udało nam się tu wykreować. Dziękuję też jak zwykle niezastąpionej Zombi która była i alfą i omegą w tej sesji a ja wreszcie mogłem sobie w te neuro pograć a nie ciągle misiować

- Do popisania w innych sesjach Potrzymam jeszcze z parę dni tą sesję na wszeli wypadek i pewnie po tym czasie przeniose ją do archiwum.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline