Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-08-2018, 23:41   #18
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
@Bril tak w sprawie tego twojego konceptu, to tylko się upewniam, że wiesz jak bardzo przewalone mają kapłani w Sigil. Wiesz, prawda?
Zależy w którym momencie historii Sigil gramy jeżeli po wojnie frakcji to może być trochę gorzej ale generalnie to jeżeli nie będzie się aktywnie próbowało nawracać ludzi to raczej nie ma się problemów z Panią Bólu a skrule z klatki traktują cię jako dowcip.

Chyba że ty masz do tego inne podejście i w twojej wersji kapłani są ścigani przez Harmonium albo coś w tym stylu?

Tak naprawdę to bardziej podoba mi się pomysł grania Archiwistą który na pewno by się przydał w labiryncie ale z drugiej strony jak chcę się walczyć z nekromantą to przydałby się ktoś kto niszczy nieumarłych co nie ?

Poniekąd dlatego chcę zagrać Jergalitą

- Szanowny Panie nie wiem co to są Atarowie ani czemu jest Pan negatywnie nastawiony do ludzi wiary ale nie zamierzam Panu nic narzucać i doceniłbym gdyby nie nazwał mnie Pan "skrullonym pierwszakiem" cokolwiek to znaczy. Nasze poglądy i tak nie mają większego znaczenia bo wszystko przeminie życzę miłego dnia


Jakbym próbował założyć świątynie/kapliczkę albo nawracać to wtedy by mi postać pewnie poszła w labirynt ale samo używanie magii kapłańskiej i posiadanie wiary raczej nie jest zakazane. Asokar jest wyjątkiem bo się pokółcił z Panią a w planescape turnament i tak nieco wyolbrzymili jego dokonania oraz wrogość Pani do religii.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 31-08-2018 o 23:47.
Brilchan jest offline