Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2018, 00:27   #21
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Googolplex Zobacz post
U mnie nie jest jakoś szczególnie ciężko. Po prostu podczas każdej modlitwy o czary jest szansa zwrócić na siebie uwagę Pani, a czarów i tak nie dostaniesz bo Jergal nie ma dostępu do Sigil.

No i te długie i owocne rozmowy z Grabami, może być piękne.
Brzmi uczciwie i logicznie właśnie te rozmowy z Grabami mnie kuszą a to ryzko powiązane z PB też może być ostre :P

Pomysł wziął się stąd że większość moich postaci olałaby nekromante żeby zostać w Sigil mysląc nad tym co by mogło skłonić postać do powrotu pożyczyłem sobie klasyczny koncept "evil overlord zniszczył mi wioskę i wymordował rodzinę" a potem pomyślałem jakie byłby logiczne konsekwencje takiej historii ? I wyszedł mi depresyjny kapłan który chcę zemsty więc ma powód żeby się ruszyć :P

Chociaż im więcej o tym myślę tym bardziej mi się wydaje że Archiwista byłby lepszy niż kapłan.

Miałby te same problemy co kapłan i wciąż byłaby okazja do gadania z Grabami a taka postać byłaby bardziej użyteczna dla drużyny bez wymodlonych czarów zakładając że udałoby mu się przeżyć :P

Heroes of Horror Excerpt
 
Brilchan jest offline