Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2018, 17:43   #49
Avdima
 
Avdima's Avatar
 
Reputacja: 1 Avdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał hen_cerbin Zobacz post
Kusi mnie poproszenie o możliwość stworzenia orka (ot, przyjechał w klatce, pokazywali go w cyrku), bo w sumie inwazja hordy nieumarłych może być takim wydarzeniem, który nawet orka zmotywuje do współpracy.
- Ty wypuścić Garak, Garak chcieć umrzeć w walka.
Tylko musiałbym wymyślić jak uciekł z resztą.
Mógł zostać w akcie desperacji oswobodzony przez jedną z postaci. Przesiekał dla niej drogę przez nieumarłych, całkiem dobrze się przy tym bawiąc i gdy dołączyli do reszty, przed linczem uchroniło go wstawiennictwo tej samej osoby, która otworzyła dla niego klatkę. Nie było czasu na dyskusję, wszyscy uciekli do lasu, a ork okazał się przydatnym osiłkiem.

Jeżeli MG się na coś takiego zgodzi, mogę być tą postacią. Nigdy na oczy nie widziała orka, będzie myślała, że to mutant, a i z ich strony nigdy ją niczego złego nie zastało. Mi się to podoba
 
Avdima jest offline