Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2018, 18:49   #53
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Avdima Zobacz post
Mógł zostać w akcie desperacji oswobodzony przez jedną z postaci. Przesiekał dla niej drogę przez nieumarłych, całkiem dobrze się przy tym bawiąc i gdy dołączyli do reszty, przed linczem uchroniło go wstawiennictwo tej samej osoby, która otworzyła dla niego klatkę. Nie było czasu na dyskusję, wszyscy uciekli do lasu, a ork okazał się przydatnym osiłkiem.

Jeżeli MG się na coś takiego zgodzi, mogę być tą postacią. Nigdy na oczy nie widziała orka, będzie myślała, że to mutant, a i z ich strony nigdy ją niczego złego nie zastało. Mi się to podoba
Mnie się podoba. Ciekawe co MG na to. Zawsze też zostaje polork z 1ed. W sumie nawet ta sama historia przejdzie. Kto by się w cyrku przejmował, ork, polork czy trzyczwarteork, byle się kasa za bilety zgadzała.

E: nitara, nie rezygnuj, zawsze Twoja postać może się tego nauczyć w trakcie sesji.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin

Ostatnio edytowane przez hen_cerbin : 01-09-2018 o 18:53.
hen_cerbin jest offline