Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2018, 19:08   #55
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
@hen_cerbin w tej kwestii popieram w 100% Nitare.
MG nie może sobie pogrywać z graczami. Są pewne zasady:
1. Jeśli na coś się umawia nie może tego w czasie gry zmieniać.
2. Jeśli klasa na początku posiada jakieś zdolności umiejętności w schemacie rozwoju nie może ich zabierać.
3. Jeśli pozwala na zakup jakiś umiejętności z poza schematu rozwoju nie ma prawa do nich ingerować.

Oczywiście nie ma umiejętności ziołolecznictwo, lecz leczenie w połączaniu, z rzemiosłem aptekarstwo i rzemiosłem zielarstwo daje umiejętności leczenia ziołami, co pewnie chciała osiągnąć Nitara. MG powinien jej to podpowiedzieć.

Sam mam coraz większe opory. Stracę czas na pisanie historii i KP, a MG powie mi że nie mogę mieć niziołka z umiejętniejsi oswajania i tresury dzikich zwierząt oraz poskramiania mową ludzi, bo mu nie pasuje do niziołków, i to lepszej, bo tak mówią zasady od ludzi oraz elfów, że nie mogę mieć broni palnej, chociaż jest obowiązkowa w straży dróg i muszę mieć tylko procę, chociaż od razu powiem, iż lubię proce.

PS. Nitara nie rezygnuj, lecz pod warunkiem, że avitto przestanie sobie pogrywać z zasadami.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975

Ostatnio edytowane przez Cedryk : 01-09-2018 o 19:14.
Cedryk jest offline