Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2018, 19:18   #56
Avdima
 
Avdima's Avatar
 
Reputacja: 1 Avdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputację
Cytat:
Zawsze też zostaje polork z 1ed.
Dla mnie materiały z pierwszej edycji są już przedawnione, ale całego Warhammera wkuwałem na drugiej edycji, ledwie liznąwszy pierwszej. Wiem tyle, że półorki wyleciały z bitewniaka, być może przez konotacje z gwałtem.

Są hobgobliny, do tego profesje pokroju berserkera z norski lub ogólnie z podręcznika o chaosie i kislevie (zależnie czy mają być siepacze brutalni czy mongolskie hordy). Ale jeżeli sam MG zaproponował półorka, to nic mi do tego.

EDIT:
Cytat:
Napisał Nitara Zobacz post
No to będziecie sobie coś kminić w swoim gronie, bo ja jednak odpadam. Chciałam niesprecyzowaną umiejkę ziołolecznictwo, ale skoro MG uważa, że nawet chirurgii moja postać nie mogła się nauczyć, bo to nielogiczne (chociaż jest w profesji cyrulika), ponieważ wioskowa baba nie może tego umieć (chociaż sam napisał że Langwald to miasteczko), to jednak podziękuję. Szkoda mojego czasu.
Powodzenia innym
Brzmi kijowo, ale nie wiem po co wznosić alarm i robić dramę, wystarczyło zrezygnować. Ciekawi mnie odpowiedź MG, bo na postać którą mu wysłałem nie pisnął ani słówka, że nie można i jest coś nielogiczne.

Samemu nie popieram wykluczania bazowych elementów postaci z jej schematu rozwoju. Cyrulik zarabia na znaniu chirurgii i tyle. Może nadal jest konowałem, ale metodą prób i błędów doszedł do tego, co w środku człowieka do czego służy i jak to poskładać.
 

Ostatnio edytowane przez Avdima : 01-09-2018 o 19:26.
Avdima jest offline