Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2018, 19:22   #57
Nitara
Konto usunięte
 
Nitara's Avatar
 
Reputacja: 1 Nitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputację
@Cedryk odnośnie swojej cyruliczki - chciałam zamienić umiejkę znajomość języka właśnie na ziołolecznictwo, bo moja postać miała nie wyściubić nosa poza okolicę Langwald, więc taka umiejka jest nielogiczna. MG najpierw zaproponował, żebym w ogóle zmieniła profesję na zielarza, którego nie ma w WH 2.0, ale nie pasowało mi to do koncepcji postaci, co mu napisałam. No i wtedy napisał, że mogę mieć rzemiosło ziołolecznictwo (chciałam wiedzę, sugerowałam się czasami obecnymi, my bad), a potem napisał, że wioskowa baba nie może znać chirurgii bo jest wioskową babą, chociaż Langwald to miasteczko. Co tam, że cyrulik ma chirurgię u siebie w zdolnościach. I wszystko chciałam wyjaśnić w historii, ładnie to opisać.

Ale ork jest OK.

Nie mam więcej pytań.

Bawcie się dobrze, panowie

Cytat:
Napisał Avdima Zobacz post
Brzmi kijowo, ale nie wiem po co wznosić alarm i robić dramę, wystarczyło zrezygnować.
Nie wznoszę alarmu i nie robię dramy - po prostu piszę o wyraźnej niesprawiedliwości i niekonsekwencji w tej rekrutacji. Chirurgia u cyrulika jest be! (chociaż jest w podręczniku) ale ORK jest fajnym pomysłem i w ogóle wszystko na propsie. Pomijam już fakt, że MG chciał, bym robiła zielarza, którego nie ma w 2 edycji Młotka, a ta rekrutacja jej dotyczy.

Oczywiście że wystarczyło zrezygnować i nic nie pisać, ale może moje posty zaoszczędzą komuś trochę czasu, którego - jak wiemy - nie mamy aż tak dużo, jak byśmy chcieli. Zwłaszcza, że MG wybiórczo podchodzi sobie do tego, co można, a czego nie można mieć. Nie podoba mi się to i o tym piszę.
 

Ostatnio edytowane przez Nitara : 01-09-2018 o 19:36.
Nitara jest offline