Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-09-2018, 17:52   #33
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Ja tylko chciałem zwrócić uwagę, że nie wszystko jest tak kolorowo jak się wydaje, a to nie jest dobre zarówno tu dla nasz wieloletnich jak i nowych użytkowników, ani też nie pomaga samemu forum, gdyż dziś opinie po necie niosą się szybciej niż jakakolwiek ustawa przewiduje.

Edit:
I być może z góry odpowiadając na być może zarzut, który zaraz może paść, że przecież nikt tu mnie ani nikogo innego na siłę nie trzyma to od razu odpowiadam, że mówienie czegoś takie jest kolejnym generalizowaniem i zamiataniem problemu pod dywan.

Wiem, że zgadzaliśmy się na regulamin, ale wiem też, że nikt nie jest nieomylny, a my posiadając jedynie wiedzę cząstkową możemy tylko zakładać, że nasi szacowni Admini tacy są. Niestety nie możemy tego w żaden sposób zweryfikować i tu też pojawia się wąski margines do nadużyć. Wąski ale zawsze.
Straciliśmy Mistrza Gry, ja również straciłem gracza w mojej sesji. Gracza odpisującego szybko i bardzo dobrze i klimatycznie.

Powtarzam, że chciałem jedynie zwrócić uwagę, że problem jednak istnieje i nie można temu zaprzeczać. A to uż jest bardzo przykre.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.

Ostatnio edytowane przez Draugdin : 02-09-2018 o 18:00.
Draugdin jest offline