Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-09-2018, 20:02   #36
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Z góry przepraszam, ale ja tylko kilka słów na zakończenie.

W wiadomości prywatnej zostałem krótko podsumowany, żeby nie szerzyć teorii spiskowych. Być może. Jednaj jak to mówią w każdej czasem nawet najbardziej absurdalnej teorii spiskowej czasem potrafi być takie maleńkie ziarno prawdy, a przy ogromie spraw mniejszych i większych czasem można coś przeoczyć.
Kerma bardzo szanuję zarówno jako administratora, jaki i Mistrza Gry oraz gracza. Nie podważam też niczyich decyzji ani nie wytykam niczego nikomu personalnie. Chciałem jedynie zwrócić uwagę, że mimo wszystko pewne problemy jednak na forum istnieją lub w masie innych uzasadnionych zgłoszeń pewne rzeczy i zachowania niektórym jednak uchodzą płazem bardziej niż innym, a sytuacje dyskryminowania graczy choćby z powodu, że "nie podoba się jego styl pisania" pomimo naprawdę dobrej karty postaci i historii też nie jest fair. Moim zdaniem jest to problem bardziej Mistrza Gry, a nie gracza. Przypuszczam, że każdy z nas tak ma i sam osobiście przyznaję się bez bicia, że mam takich kilka typów, bo to jest zbytnio czepialski szczegółów albo przekombinowuje karty postaci... Nie przeszkadza jednak mi to temu żeby z nimi grać i się dobrze bawić. Natomiast bezosobowość i bezuczuciowość forum niestety w tym nie pomaga.

To co przed chwilą pisałem łączy się też częściowo z tematem jak tu określono "Obrońców uciśnionych"? Powtarzam, że nie podważam niczyich decyzji i nie neguję ich jednak jeżeli wspomniane przeze mnie aspekty dyskryminacji graczy dotykają osób mi znanych osobiście to tak jestem obrońca uciśnionych.

Kończąc oddaję wielki ukłon w stronę administratorów gdyż robicie naprawdę dobrą robotę jednak tak jak wspominałem pewne rzeczy jednak nie do końca grają.
Dobranoc wszystkim i być może ukarani się jednak opamiętają lub być może nawrócą na właściwą drogę i za tydzień wszystko wróci do normy.
Pozdrawiam.

EDIT:
P.S.
Jeszcze tylko dodam, że tak jak wspominałem już bywam tu z przerwami do 18 lat. Tak więc nie ma to jak kolejny raz po dłuższej nieobecności powrócić na forum i załapać się do dwóch sesji na raz - do jednej jako gracz do drugiej jako mistrz gry i nagle ni z tego ni z owego obie sesje diabli wzięli. Z jednaj strony cały trud tworzenia karty postaci i pisania jej historii, a z drugiej strony odpowiedzialność za pozostałych 4/5 graczy który to samo robili do mojej sesji i teraz prawdopodobnie czują tak samo jak ja.
To jednak chyba nic dziwnego, że komuś mogą lekko powiedziawszy nerwy puścić.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.

Ostatnio edytowane przez Draugdin : 02-09-2018 o 20:18.
Draugdin jest offline