Wątek: Poezja...
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-09-2018, 23:29   #13
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Wiedzące i wiedzący! Poszukuję poezji o szeroko pojętym wydźwięku optymistycznym oraz filozoficznym. Niekoniecznie w tej kolejności, choć nie mam nic przeciwko niej. A także bardzo mrocznej, choć to znajduje się na ostatniej pozycji.

Tak, tak, wiem, wujek Google i tak dalej. Niemniej ja szukam tomików poezji, które wy moglibyście mi polecić. Przyznaję, z liryką jestem mocno na bakier, a chętnie bym to zmienił.

Pomożecie?
Czeka na was ekskluzywny, niepowtarzalny i jedyny w swym rodzaju plusik
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 02-09-2018 o 23:31.
Alaron Elessedil jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem