Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2018, 07:31   #126
Morel
 
Morel's Avatar
 
Reputacja: 1 Morel ma wspaniałą reputacjęMorel ma wspaniałą reputacjęMorel ma wspaniałą reputacjęMorel ma wspaniałą reputacjęMorel ma wspaniałą reputacjęMorel ma wspaniałą reputacjęMorel ma wspaniałą reputacjęMorel ma wspaniałą reputacjęMorel ma wspaniałą reputacjęMorel ma wspaniałą reputacjęMorel ma wspaniałą reputację
- Kurwa, ale strasznie! - Oleg zerwał swoim podnieceniem napiętą atmosferę - Nie dziwne że gadają, że tu upiorstwo jakieś prosperuje. Ja bym mógł generalnie z tobą zostać czarodzieju, ale chyba trochę bym się posrał ze strachu jakby mi tu jakaś kuna wyskoczyła zza krzaka.
- Hej! A nie umiesz sprawdzić czarami, czy tu są jakieś straszydła?
- Khuuurrwa! Ale tu musiała być jatka. - Niezdrowo nakręcony Frietz gadał jak najęty lekko drżącym głosem. Odruchowo zaczął krążyć po placu niedawnego boju. Patrzył wyłącznie pod stopy, jak w transie kręcąc się w dziwacznym, niespójnym tańcu z opuszczoną głową. Ślady na ziemi były dla niego, jak malowidło, które przeglądał z zapałem kawałek po kawałku. Zerwał się nagle, podskoczył do Ostatka, ujął jego pysk w dłonie i spojrzał głęboko w jego czarne oczy.
- I co baryłko straszy tu? Boisz się? - Zapytał kuca, jak najlepszego kolegę.
 

Ostatnio edytowane przez Morel : 03-09-2018 o 07:37.
Morel jest offline