Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2018, 18:10   #35
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Daliście mi nieźle do wiwatu tymi KP. Naprawdę extra klasa. Wszystkie. Co do jednej. Przez Was miałem niemal nieprzespaną noc. Bo układałem sobie w głowie trybiki, opowieść którą zamierzam Wam opowiedzieć. Nakładałem na to filtr sympatii do Was, jako ludzi, z którymi już grałem, których prowadziłem, których miałem okazję poznać. Najchętniej wziąłbym Was do sesji wszystkich i nawet w tę stronę zacząłem podążać myślami, wertować scenariusz, jego założenia. Ostatecznie jednak nie wybrałem tej drogi, bo w gruncie rzeczy mogłaby przynieść więcej zła niż dobra.

W końcu zdecydowałem, prosząc o pomoc nieocenioną w takich sytuacjach Ravanesh. Chciałem, aby graczy było pięciu w końcu jednak musiałem zdecydować się na sześciu, bo naprawdę, naprawdę nie było łatwo odrzucić te 4 KP (bo były też cholernie dobre, a jedna oszołomiła mnie nawet klimatycznym przygotowaniem - w formie akt osobowych z policji! - super sprawa). W końcu zmuszony byłem "odstawić na boczny tor" 3 KP (4 KP nie byłem w stanie).

Do gry dostali się:

1. Waydack – jako: Hernan Juan Selcado
2. Gortar – jako: Juan Maria Alvarez
3. GreK – jako: Alvaro Jesus Fernandez Perez "Oreja"
4. Bounty – jako: Javier Orozco
5. Mira – jako: Angelo Gabriel Martinez
6. Gryf – jako: Tito Alvarez

Pozostałą tróję, czyli:
1. Driada – jako: Tito Ángel del Madrazo y Sardá
2. Marrrt – jako: Dario Santos Nazario Barrientes
3. Col.Frost – jako: Jorge Alvarado (Jorge Luis Alvarado Romero) ps. Rata

bardzo przepraszam - bo tutaj naprawdę trzeba przepraszać, ponieważ KP były za-je-faj-ne. Bardzo proszę o wykorzystanie ich jako NPC-ów oraz obserwowanie sesji, jeśli możecie. Kto wie, czy nie wrzucę Was do niej podczas jej trwania, gdy któryś z graczy zginie, albo, gdy uznam, że będzie to możliwe bez naruszania dynamiki i klimatu przygody. I oczywiście pod warunkiem, że będziecie chcieli grać

Naprawdę była to chyba najtrudniejsza do rozstrzygnięcia rekrutacja i dlatego potrzebowałem na nie aż 1 dnia więcej.

Naprawdę, powaliliście mnie na kolana, swoją prace i swoimi pomysłami. Niestety, nie mogłem wziąć Was wszystkich. Nie w tym typie sesji. Ubolewam nad tym bo Ciebie - Marrrt bardzo, bardzo lubię prowadzić i lubię czytać to, jak piszesz. Ciebie - Driada - polubiłem jako Dixie i jako gracza w "Domu Marzeń i Koszmarów", a Ciebie Cold.Frost - chętnie bym w końcu gdzieś poprowadził, bo lubię Twoje zaangażowanie w LI. Niestety - nie dało się. Nie tym razem

Pozdrawiam i nie gniewajcie się na mnie.

I obserwujcie przygodę, proszę.

EDIT:

Dzisiaj wieczorem uzupełnię panel sesji, sesję, zrobię komentarze itp. I zaczniemy oficjalnie granie.
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 03-09-2018 o 18:17.
Armiel jest offline