Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2018, 18:14   #20
Amon
 
Amon's Avatar
 
Reputacja: 1 Amon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputację
Tak jak pisałem wcześniej, sam wciąż przetrawiam podręcznik. Stworzyłem już wzór karty postaci w gdocu "Amon's style". Teraz zamierzam opisać wszystko co istotne w komentarzach na dokumencie a następnie założyć jakiś temat z materiałami do piątki. Nie wymagam przecież, żeby ludzie sami przebijali się przez podręcznik po angielsku.
Chcę to dobrze przygotować i dopiero wtedy myśleć o starcie, więc to na pewno nie będę dni tylko jeśli już tygodnie.
To raz.
Dwa, chciałbym napisać przynajmniej jedną historyjkę z życia jednego z npc którego gracze poznają niedługo po starcie sesji. Tak by dać im lepsze odczucie klimatu.
Jeśli uda mi się to zrobić, to też potrwa.
Myślę, że jakby taka sesja ruszyła w październiku albo listopadzie to by było realistycznie.
 
__________________
Our obstacles are severe, but they are known to us.
Amon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem