Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2018, 20:50   #4
Raging
 
Reputacja: 1 Raging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłość
Tarii wcale nie zaskoczyła go takim zachowaniem. Była jak wiatr wszędzie jej było pełno i czasem trudno było za nią nadążyć. Ale na szczęście nie była też małą dziewczynką o którą trzeba na każdym kroku dbać. Była agentką, najemniczką i potrafiła w sytuacji niebezpiecznej zawalczyć i pokazać pazurki. Nie mógł powiedzieć, że to go nie przyciągało do niej jeszcze bardziej. Przytulił ją i pocałował w usta.


-Kocico, jak zawsze masz rację. Trzeba było od razu sprawdzić czemu pan Z się nie odzywa. Ale ... - urwał w pół zdania, wiedział, że i tak nie ma co robić wyrzutów. - Ty bierzesz wyższe sfery, ja tam nie za bardzo dobrze się czuje. Jeszcze kogoś bym znowu obraził, albo złamał ręke tak jak w trakcie ostatniej misji na Joxinie. Ja biorę slumsy, to chyba bardziej pasuje do mnie. - Uśmiechnąłem się


-Sprawdzę szybko mieszkanie i przejrzę laptopa. Może są tu jakieś zapiski lub schematy. Dobrze byłoby zobaczyć czego szukamy, jak to może wyglądać. Jakąś specyfikacje. Może klucze do jakiegoś pojazdu lub innego schowka. Może gdzie indziej ukrył coś ciekawego - Rączka gadał przeszukując skrupulatnie mieszkanie. Wiedział, że Tarii już to pewnie zrobiła, ale co dwie pary oczy, to dwie pary oczu. Może coś co jej wydało się mniej ciekawe, on uzna za ważną informację.

- Znalazłaś coś więcej o tym kulcie, albo o tych ważniakach. Jakieś imiona, nazwiska, ksywy, adresy. Coś na czym możemy się zaczepić?
 
Raging jest offline