Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-09-2018, 19:06   #101
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Avitto Zobacz post
Trochę przeglądam żeby ogarnąć to jeszcze przed urlopem, ale ciężko. Chyba, że nie nastawiamy się ściśle na Toruń (Bydgoszcz? Bo rozumiem, że miasto zapewnia lepsze warunki na ewentualne spędzanie czasu za dnia) i niekoniecznie na ścisłe centrum.
Znalazłem co prawda fajne pokoje ale za nic nie mogę się dodzwonić (bo zajęte) a na pocztę mi nie odpisali.

EDYCJA:
Jeśli powyższe by nie przeszkadzało to mam takie coś. Dzwoniłem, w naszym terminie mają 6 pokoi wolnych w tym orientalny (@sun - bo jedyny stopień do tego pokoju to pojedynczy schodek, próg jest podniesiony na 15 cm względem podłogi)
Całkiem spoko miejsce
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett
Wisienki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem