Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2018, 11:48   #1498
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał PanDwarf Zobacz post
Przecież Karl już dostał wyrok śmierci to co tu sądzić? Sąd już był i wyrok zapadł.
Teraz tylko wykonać.
Doran jak nie chciał zmieniać postępowania wobec nowych faktów jakich dowiedział się od Kyana bo miał swoje rozkazy. To w tym wypadku analogicznie powinien postąpić tak samo.
Wykonać rozkaz.


Ludo ty ja Zyrokopter i zadnej drogi ucieczki procz latania :> az sobie tez pokulam kostkami.
Wiem, mówiłem to samo Icariusowi i dlatego Peter ma spore utrudnia w teście przekonywania, ale wciąż ma taką możliwość, choć szanse niezbyt duże. Gramy według zasad, prawda? Mogę co najwyżej zawyrokować dodatkowo, że musi zdobyć trzy punkty sukcesu w jednym teście, jeśli chce odroczyć wyrok, co nie będzie łatwe. Inaczej uda mu się jedynie zmienić formę wyroku i tyle...

Cytat:
Czy jest jakaś szansa na odzyskanie garłacza i otrzymanie zapłaty i odszkodowania za konia?
Ach, tak... Karl dotrzyma danego słowa. Garłacz i reszta starego ekwipunku również zostanie zwrócona. Macie do podziału 100 złotych koron (na 4 osoby - Durak, Dietrich, ) + odszkodowanie 80 złotych koron za utraconego wierzchowca.

Cytat:
Durak ma pogadankę z wodzami. Karl także jest w nich ujęty i chyba będę prosił MG o wzięcie tego pod uwagę.
Po moim poście to wszystko rozegramy, spokojna głowa.

P.S. Karczmy nie ma, ale kuchnia, piwnice i spiżarnia zamkowa stoi dla was otworem.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline