Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2018, 15:47   #1517
pi0t
 
pi0t's Avatar
 
Reputacja: 1 pi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputację
Naprawdę , człowiek ledwo żywy z pracy wróci, a tu tyle stron w komentarzach aż się boję tego czytać

Przy okazji rozwijam INT, wskoczy na 67, leczenie mam na +10, do tego chirurgia (kolejne +10). Generalnie mogę Was leczyć, tylko dbać o niziołka i go dokarmiać czasem :P


Edit:
a niziołka to wszyscy ignorują przy podziale łupów...
kosztowności na pewno go interesują, do tego może nawet średni pancerz? cyba w niczym go nie ograniczy, albo lekki ćwiekowany komplecik?
Ewentualnie, z pewną dozą nieśmiałości Ludo zainteresowałby się spiżarnią (zapasy na dalszą drogę) oraz co ważniejsze narzędziami (instrumentami medycznymi) np najlepszej jakości, czy innymi narzędzia cyrulika najlepszej jakości. Wszak krasnoluda trzeba w czasie transportu utrzymać przy życiu...

Cytat:
Napisał PanDwarf Zobacz post

Piot: Kyan jest nieprzytomny nic nie może zrobić ani tobie ani Karlowi ani Hansowi.
Potraktowałem, że skoro był sukces na leczeniu, to może mieć tam jakąś lekką świadomość. Półprzytomny, zagubiony, ale dzięki temu wysłuchał niziołka
Jeśli nie to Ludo chętnie powtórzy mu swoją wersję prawdy, on w nią już uwierzył.
Cytat:
Ludo ty ja Zyrokopter i zadnej drogi ucieczki procz latania :> az sobie tez pokulam kostkami.
A tam, Kyan ma dług wdzięczności. Ludo interwencją medyczną uratował mu życie. Tak honorowy krasnolud, to teraz będzie dbał o niziołka i go chronił, prawda?
 
__________________
Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!

Ostatnio edytowane przez pi0t : 05-09-2018 o 16:02.
pi0t jest offline