Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2018, 16:37   #1520
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Icarius Zobacz post
Przegapiłem to dlatego pytam. To ważne gdyby Peter miał bronić Hansa i elfki na rozprawie. Czemu ich zgarnięto a resztę puszczono warunkowo.
Z powodu ataku na Kyana na chwilę przed ucieczką z księgą. Krasnolud podejrzewa, że był to ich plan od samego początku, choć to tylko Hans zadziałał otwarcie przeciwko niemu. Poza tym również Durak może wkroczyć oficjalnie na ścieżkę krasnoludzkiego zabójcy, a więc jest los również nie jest zbyt wesoły w dłuższej perspektywie.

@pi0t
Przepraszam, postaram się mniej pisać. Mimo to zazdroszczę, bo ja jeszcze w robocie gniję i zasypiam z głową na klawiaturze.

A jeszcze ludzie zasypują moją skrzynkę milionem wiadomości.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline