Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-09-2018, 00:46   #29
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Wysłałam kartę, na razie mechanika. Fabuła się robi
- Ok to popaczałem i wygląda to obiecująco



Cytat:
Obawiam się że ta postać może być za bardzo mini maxowa w razie czego z chęcią wprowadzę konieczne poprawki. Biografia postaci rozpisana za pomocą kwestionariusza z podręcznika ale tutaj znów mogę coś dodać.
- Spoko, popaczałem tam przed arbait dzisiaj i popisałem co nieco. Jest do poprawienia no ale szkic postaci jest widoczny i myślę, że jakoś się z tym uporamy



Cytat:
Ja zrobiłem minmaxową na maxa... i Pip Boyowi to przeszkadza, bylebyś nie narzekał na narzucone sobie ograniczenia.
- Hmm... Mnie coÅ› przeszkadza?



Cytat:
W podręczniku autorzy napisali, że trzeba mieć wszystkie staty na maxa
- Pfff! W podręczniku napisali też by losować staty albo mieć bazowe 60 pkt. (akurat te 60 pkt się zgadza ). Napisali, że jest po 65 pkt na umsy z czego połowa obowiązkowo na specowe staty (a macie po 80 pkt do dowolnego rozdysponowania). Napisali, że jest po 1 Sztuczce a macie po 2. Napisali, że jest po 100 g na start i 50 g na Kontakty a macie po 250 g na sprzęt i 100 g na Kontakty. Napisali, że ammo jest po 2 czy 5 g za sztukę a nie za 10 sztuk. Napisali, że szturmówki są po 80 g a nie 240 g. Tak więc cóż, jakby ktoś sie uparł mógłby mówić, że od samego początku nie gramy według podręcznika
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline