Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-09-2018, 14:13   #1537
Avdima
 
Avdima's Avatar
 
Reputacja: 1 Avdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputację
Dzięki Flamedancer.

Zweihander brzmi fajnie, ale znajdzie się na pewno ktoś chętny, do tego jestem w stanie wymyślić kilka powodów, dla których dwurak to nie jest najlepszy pomysł.

Więc pełna kolczuga i może trochę kosztowności. Pieniądze zawsze się przydadzą. Płytówki nie chcę, podoba mi się moja szybkość.

Nie rusza właści prawowitego właściciela zamku. Jeżeli plan Unrechta się uda, to i tak się pewnie długo nia nie nacieszy.

________________

Było też coś o sądach i kultystach. Ja powiem tak: heretykom śmierć. Płotki zebrać na przesłuchanie, a jak ktoś chce się sądzić, niech go powieszą trochę później.

A truchło zwierzo-Detleva na stos.

Unrecht będzie nalegał, żeby dali mu tych niewiernych, co służyli Detlevowi, "na spowiedź". Obdarci z godności i oręża, zobaczy się, co pod skórą się kryje i czy nie podszyta prawdziwym kultystom. Chyba, że nie było wątpliwości, że to kultyści, to wtedy śmierć na miejscu.

Zamku szkoda, ale powinien się mu przyjrzeć inkwizytor i zniszczyć wszystko, co nieczyste. Unrecht nie będzie latał po inkwizytora teraz, ale ktoś powinien. Poprosi krasnoludy, czy nie przyślą jednego ze swoich posłańców, uwinie się chyba do najbliższego przyczółka inkwizycji w te 30 dni.

Doczytałem trochę. Ludność Scharmbeck też potrzebuje duchowego przewodnika. Myślę, że wiem po kogo posłać. Unrecht będzie chciał wysłać bardzo pilną wiadomość i poprosi o to krasnoludy, czy nie urzyczą posłańca. Treść wiadomości dam na pm, bo skrzynka Warlocka pewnie pustkami teraz świeci.

Nie wiem, czy to potrzebne komuś w komentarzach. Dałem na wszelki wypadek.
 

Ostatnio edytowane przez Avdima : 06-09-2018 o 14:18.
Avdima jest offline