Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-09-2018, 21:28   #5
GreK
 
GreK's Avatar
 
Reputacja: 32908 GreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputację
Oreja stał przy oknie obserwując wszystkich i wszystko z rosnącą irytacją. Nigdy nie mógł wysiedzieć dłużej w jednym miejscu i teraz bębnił nerwowo palcami o spękany ze starości parapet.

Ci co go nie znali mogli sądzić, że przezwisko Oreja (ucho) zawdzięcza paskudnej bliźnie po odciętym uchu. Ci, którzy go znali lepiej, wiedzieli, że stracił je nie chcąc sypnąć swoich companeros a cwel, który go oszpecił kilka dni później zadławił się swoim własnym kutasem. Nie, żeby był jakoś specjalnie wygimnastykowany... Jednak camaradas z Serpientes valientes wiedzieli, że Alvaro Jesus Fernandez Perez zwany jest Oreja bo słyszy wszystko co dzieje się w mieście i jeżeli ktoś miał coś wiedzieć, to właśnie on.

Dlatego gdy Pies nakreślił temat Alvaro aż zagryzł wąsa a oczy za ciemnymi okularami rozbłysły mu z podniecenia. To był jego czas. Miał okazję znowu wykazać się i podrzucić trop wężom. Dorwać skurwysynów, którzy odpierdalali burdel i nauczyć ich co znaczy zadzierać z Serpientes valientes ale przede wszystkim... Przede wszystkim zdobyć hajs, dzięki któremu jego hermano menor (młodszy brat) będzie mógł skończyć porządną szkołę i wyrwać się z tego gówna.

Przesunął wykałaczkę w drugi kącik ust nim rzekł.

- Posłucham o czym szepcze miasto. Nadstawię ucha.

Miał zamiar odwiedzić dwie osoby. Na początek tą cipę Luciję Paraja. Co jak co, ale dziwki potrafiły wyciągnąć od facetów nie tylko spermę. Klienci Lucii lubili się jej zwierzać a ona sama miała kontakt z innymi dziwkami więc liczył na to, że coś mogła wiedzieć. Poza tym kurewka była najlepsza w swoim fachu a on potrzebował trochę odprężenia.

W drugiej kolejności zamierzał zajrzeć do Emilia Alava. Jeśli ktoś zamierzał przejąć handel narkotykami, musiał odwiedzić Emilia.
 
__________________
Aktualnie gram w:
Dreamcatcher. Horror. Storytelling. Dokąd prowadzi tunel z koszmaru?
Lost Station. Zagubieni w przestrzeni.
GreK jest offline