Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-09-2018, 16:17   #3
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Cedryk Zobacz post
Jeśli myślisz o takiej kampanii, coś na wzór ligi D&D5, aby każdą część kampanii prowadził inny MG, to jeszcze nie było nic takiego. Współpraca dwóch czy nawet chyba trzech MG w jednej przygodzie zdarza się i to nawet często.
Dzięki. Tylko pewnie chodzi Ci o równoległą współpracę? Ja chciałbym jednego rotacyjnego MG, żeby po określonym interwale czy w razie przemęczenia jednego prowadzącego drugi był gotów wskoczyć na jego miejsce.

Ja np. prowadziłem przez prawie dwa lata na naprawdę wysokich obrotach i od poziomów 3-8, ale jak sobie obliczyłem, że do 20 poziomu w tym tempie byłoby jeszcze jakieś 6-7 lat rzeczywistej gry... Musiałbym mieć naprawdę dużo samozaparcia żeby to dokończyć, a kampania była na tyle specyficzna, że nikt inny raczej by jej nie pociągnął. A w drużynie samych mistrzów gry nawet takie maratony byłyby łatwe do zrealizowania.

Pomysł rozegrania czegoś na wzór AL też byłby dobry, tym bardziej, że już można przebierać w dużej ilości modułów.
 

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 07-09-2018 o 16:21.
Lord Cluttermonkey jest offline