Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-09-2018, 23:08   #13
Googolplex
 
Googolplex's Avatar
 
Reputacja: 1 Googolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputację
Eleishar skoro tak bardzo nalegasz to specjalnie dla ciebie i tylko dla ciebie zmienię zasady. Postać którą robisz zaczyna nie na 4 poziomie tylko na 3 i ma nie 1000sz a 750sz na start.

Chcesz dalej ciągnąć temat gestaltów?

E:
W sumie to przemyślałem sobie sprawę i postawiłem się w sytuacji takiego gracza co chciałby się zgłosić, ale się waha. Myślę więc, że nie głupie będzie jeśli opowiem o moich oczekiwaniach.

Po pierwsze co do waszych postaci, to swobodę w ich kreowaniu jaką wam daję, daję wam nie po to byście tworzyli powerbuildy czy o zgrozo brali gotowce z netu. Jest ona dana po to by nie ograniczać waszej wyobraźni, byście mogli zrealizować najbardziej nawet szalone pomysły fabularne. No własnie, fabularne a nie mechaniczne. Przykro mi jeśli ktoś odniósł mylne wrażenie, że mechanika ma dla mnie wyższą wartość niż fabuła.

Po drugie kiedy daję jakieś ograniczenie, to nie daję ich dlatego, że są jakieś buildy z którymi sobie nie poradzę. Daję je ze względu na fabułę i dobro graczy którzy z różnych powodów nie chcą lub nie potrafią stworzyć postaci herosa na miarę półboskiego Heraklesa. Chyba, żaden mg nie lubi kiedy jeden z graczy jest bezużyteczny i właściwie jedyną jego funkcją jest bycie mięsem armatnim. Sytuacja taka jest męcząca i dla owego gracza i dla MG, no chyba, że któremuś nie zależy...

Po trzecie. Ta sesja jest specyficzna, githzerai są specyficzni i Limbo jest specyficzne. Tu naprawdę więcej zależy od współpracy między wami, bo gwarantuję, że pojedyncza postać nie przeżyje nawet jednego dnia. Dlaczego? A no, githzeraj musza spać i oddychać, podczas snu nie mogą zachować koncentracji, bez koncentracji Limbo wraca do swego pierwotnego stanu czyli chaosu w którym między innymi nie ma czym oddychać.
Jak więc widzicie trzymanie warty w Limbo sprowadza się nie tylko do nudnego obserwowania otoczenia ale do podtrzymywania jego istnienia, a tym samym życia wszystkich w grupie. Właśnie dlatego nie może być mniej niż 3 graczy, nie przeżyjecie w mniejszej grupie.

Tworząc postaci miejcie na uwadze powyższe.
 

Ostatnio edytowane przez Googolplex : 07-09-2018 o 23:11.
Googolplex jest offline