Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-09-2018, 20:41   #33
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Co do Modyfikowanego węgla, to słuchem niedawno książkę i też mi się kojarzyła z wampirami. Dość mocno pokazywała, że pieniądz rządzi światem, pozwalając Matom żyć w nieskończoność.

Za to ciała nafaszerowane ulepszeniami i stosowane typowo do walki kojarzyły mi się z Brujah. Zresztą opisy wydawały się być zbliżone do opisów akceleracji. Ale to moje odczucie.

Tak, z tym człowieczeństwem wydaje mi się to naprawdę fajnie zrobione, zwłaszcza, że zaczynamy z 7-8 a te całe Stains (tak chyba się nazywalo to co dostajemy za bycie potworem i zaznaczamy na trakerze humanity) zdejmujemy od 10. Czyli pierwsze 2-3 nie wpływają jeszcze na człowieczeństwo. A Convictions można naprawdę fajnie złożyć.

Mój post nic by nie wnosił, gdybym na koniec nie dodał, że zapowiedziano suplement Chicago by night do V5. Ma się w nim znaleźć opis klanu Lasombra wraz z ich klanową dyscypliną od manipulacji cieniami.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem