Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-09-2018, 11:55   #19
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Z mojej strony to wygląda tak:

D&D 5: Mogę mistrzować "od zaraz". Od jakiegoś czasu zbieram wszelkie możliwe materiały i moduły do Wybrzeża Mieczy, ponadto niedługo wychodzi dwuczęściowa kampania w Waterdeep. Więc w zależności od preferencji może być z mojej strony adventure of the week, sandbox albo oficjalna kampania, w której np. ja prowadziłbym główny wątek, a pozostali MP uzupełniali sidequestowymi modułami. Z głosujących Asmo, Draugdin, Komtur i psionik grali w piątkę na forum, więc pytanie czy interesowałoby Was coś z w.w. do współmistrzowania. Jakbyście pomistrzowali po przygódce z AL lub z innego źródła to byłoby naprawdę git. Możemy dobrać jeszcze jednego chętnego MG jako szóstego i w niedługim czasie zaczynać.

e Mógłbym tu pomistrzować Dragon Heist, czyli poziomy 1-5.

D&D 3 / 3.5: W sumie jak prowadzę piątkę to i tak większość rulingów opieram o trójkę, bo ma lepszy skill system, ale przydałby mi się jakiś MG do pomocy przy ocenianiu nadesłanych zgłoszeń. Tutaj preferowałbym adventure of the week, bo dla mnie byłoby to najłatwiejsze do pomistrzowania. Widzę, że skład jest, więc kwestia dogadania, kto chciałby prowadzić na jakich poziomach albo jakie przygody. Pamiętam, że niedawno ktoś prowadził Kuźnię Gniewu, ale sesja się wykruszyła. Mógłbym pociągnąć ten moduł, umiejscawiając go gdzieś w Grzbiecie Świata. Mogę też coś niższego poziomami, a jakbym nie był pierwszy w kolejce to najchętniej Red Hand of Doom.

WFRP: Najchętniej adventure of the week w Imperium lub okolicach, bo WFRP dobrymi scenariuszami stoi. Kusiłoby mnie też Tysiąc Tronów, ale nie wiem jak wtedy moglibyśmy się podzielić mistrzowaniem. Zastanawiam się też, czy nie warto poczekać na WFRP 4. Moglibyśmy wtedy taką rotacyjną kampanię połączyć z forumowym playtestem. Hm?
 

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 09-09-2018 o 12:25.
Lord Cluttermonkey jest offline