Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-09-2018, 16:33   #6
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Dobra, post edytowany/uzupełniony o co trzeba

Przedstawiłam w nim również masę NPC, którzy będą wam towarzyszyć w ekspedycji:

Major John C. Baker "Bokser"- głównodowodzący wyprawą
David Thomas "Bear" - to ten murzin będzie latał z kaemem
Tammi "T" Cooke - to ta tfarda najemniczka... kto ją zna, wie że nie wolno do niej mówić po imieniu, a używać jedynie "T" bo inaczej można dostać łomot.
Kurt Ellison "Zapałka" - Saper, którego kartę widzieliście, też gdzieś tam się szwęda...
+ ew. jeszcze paru najemników jako mięso armatnie będzie brało udział.



Inżynier Benjamin Collins - głównodowodzący grupą cywilną(ma się jednak słuchać Majora)
Wenston Van Straten - Tropiciel/Przewodnik
Honzo Alazraqui - Geolog, to ten z niby szczurzą gębą :P
Sarah Elsworth - pani Biolog, to ta kobieta w kapeluszu
Kimberlee Miles - młoda lekarka
+ ew. jeszcze sporo personelu technicznego od stawiania bazy na wyspie, przemieszczania sprzętu z A do B itd. itp.

UbiegajÄ…c pytanie, nie, pani Dyrektor z wami nie idzie, zostaje na statku.

To ten... czas na opisywanie podróży, jakieś zapoznawanie się po odprawie i takie tam inne, wiecie o co biega chwilowo myślę że nie ma po co się pchać do doca w celu odgrywania czegoś. Jak ktoś chce z innym graczem jakąś rozmowę przeprowadzić to pewnie dacie radę to i we własnym zakresie jakoś urządzić...

To chyba wszystko, pozdrawiam!


PS: Sesyjnego doca już tworzę i wysyłam wam namiary przez pw, jedynie co na razie tam możecie zrobić to dopisać się do listy i wybrać sobie kolorek.
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline