Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-09-2018, 21:17   #3
corax
Krucza
 
corax's Avatar
 
Reputacja: 1 corax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputację
Pytania do rekruty:

To:

Cytat:
Napisał Amon Zobacz post

Jak?
Chętni wysyłają mi zgłoszenie na pw w którym znajduje się:
Avek (zdjęcie, nie ilustracja) - szerokość 200 pxl
Imię i nazwisko [ i fałszywe ID / ksywy jeżeli trzeba]
Data urodzenia
Data śmierci
Pochodzenie - miejscowy czy turysta?
Zawód
Zainteresowania.
Rodzina, krewni, przyjaciele, kontakty
i to

Cytat:
Napisał Amon Zobacz post
Na tym etapie nie potrzebuję za długiej historii, sam zadam pytania które mnie interesują.
Cytat:
Napisał Amon Zobacz post

Przy dużej ilości zgłoszeń, możliwe, że nawet po tym gracz nie dostanie się do sesji. Jestem tylko jednym człowiekiem i wybiorę osoby których pomysły najbardziej przypadną mi do gustu na tą konkretną sesję.
W najgorszym przypadku, ktoś nauczy się przynajmniej jak zrobić samemu kartę
Trochę mi się to kłóci. Czyli na etapie zgłoszenia wystarczy zarysowany koncept postaci skoro formatka zgłoszenia nie podaje wymogu historii ale... wybór postaci będzie oparty o historię postaci dostosowaną do tej konkretnej sesji Przy czym ze szczegółów sesyjnych mamy: miasto europejskie i czasy współczesne.

Możesz nieco rozjaśnić kwestię?



Częstotliwość:
2-3 posty w tygodniu ze strony graczy to spore tempo. Jak widzisz połączenie takiego tempa w porównaniu z możliwym gdociem?
 

Ostatnio edytowane przez corax : 09-09-2018 o 21:25.
corax jest offline