Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-09-2018, 21:53   #5
Amon
 
Amon's Avatar
 
Reputacja: 1 Amon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputację
Cytat:
Możesz nieco rozjaśnić kwestię?
Jasne
Cytat:
sam zadam pytania które mnie interesują
Cytat:
i wybiorę osoby których pomysły najbardziej przypadną mi do gustu
Po tym jak dostane zgłoszenia skontaktuję się z nadawcami, na taki powiedzmy "wywiad" Mam nadzieje, że to co piszę ma sens. Chodzi mi o to, że jest bardzo dużo elementów które będzie trzeba poruszyć z przyjętymi graczami, jest cała kotria do uzgodnienia jeszcze przed startem sesji, wzajemne realcje postaci oraz choćby pokolenia jej członków. Chcę by to było stworzone wspólnie i zwyczajnie nie chcę by ktoś czuł się zawiedziony że x stron historii które naprodukował się nie przydają w sesji.
Cytat:
2-3 posty w tygodniu ze strony graczy to spore tempo. Jak widzisz połączenie takiego tempa w porównaniu z możliwym gdociem?
Mówiąc o 2-3 postach chodziło mi bardziej o "zwracanie uwagi" co się dzieje, nawet wtrącenie czegos w komentarzach, tak by nie blokować uberaktywnych graczy. To może być jednolinijkowa deklaracja na docu lub tqk samo długi post. Jeśli jedna czy dwie postacie chcą(lub nawet muszą) oddzielic się od reszty (zapolować czy pójść na ustalone spotkanie jeden na jeden z npc) to ten wątek może być w rzeczywistym czasie "aktywniejszy" jednak w czasie fabularnym to będzie może tylko pół godziny.
Ze swojej stony będę dawał terminy głównego wątku na tyle długie by każdy mógł zdążyć.
Mam nadzieję, że to rozjaśnia kwestię.

---edit---
Mike->dokładnie
 
__________________
Our obstacles are severe, but they are known to us.
Amon jest offline