Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-09-2018, 19:02   #8
Raging
 
Reputacja: 1 Raging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłość
Karl był przygotowany na siłowy obrót sprawy. Czasem nawet go lubił. Kilka trupów, jakaś złamana ręka. Tak najczęściej rozwiązywał to za dawnych czasów. Skuteczna metoda, ale czasem również przeszkadzała. Bo jak się wkurwi rój pszczół, to nie będą patrzeć, że giną setkami i wreszcie albo uciekniesz, albo cię zakują. A przecież można spróbować je otumanić i wtedy ukraść miodek, bez większych strat. Miał nadzieję, że uda się trochę otumanić pszczółki, żeby coś uzyskać.

-Działki jak najbardziej chcę. A dla Kruchego mam coś do sprzedaży. Coś za co z chęcią zapłaci, coś czego szuka. A tobie i chłopakom za pośrednictwo z chęcią coś odpali i będzie pamiętał, że mu pomogliście. - rączka ściszył glos tak aby młodzi go nie usłyszeli - pomożesz mi dojść do dilu z Kruchym, a dostaniesz dole i od niego i o ode mnie. Pięć procent od transakcji, a teraz spław małolatów, żebym nie musiał im robić krzywdy..


Rączka przyjął pozycję wyczekującą. Miał nadzieje, że diler złapie haczyk i da się z niego coś wycisnąć. Ale gdyby jednak się nie udało, to był gotowy do walki.
 
Raging jest offline