Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2018, 19:00   #4
Kesseg
 
Kesseg's Avatar
 
Reputacja: 1 Kesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputację
Dla sprostowania:
jestem otwarty na różne opcje, więc mógłbym zrobić np: 3 sesje dla pojedynczych graczy albo dwie sesje po dwóch graczy, zależy od tego jakie byśmy ustalili konkrety.

Dotychczas na internecie grałem albo na forum albo na google docsach.

Możecie mi podać czy bardziej interesuje was głównie walka, na meandry polityki Sabbatu czy gra nastawiona na tajemnice, okultyzm i inne dziwności.

Byłbym raczej niechętny shovelheadom, chociaż nie wykluczam, wolałbym już bardziej doświadczonych Sabbatników, zwłaszcza w wykonaniu graczy które mają przynajmniej jakie takie pojęcie o lorze Sabbatu.

Tu mała, ale ważna uwaga - od roku 2000 mam własny timeline dla Sabbatu, którego używam w swoich sesjach, więc gracze musieliby się dostosować. Mam nadzieję, że nie byłby to problem.
 
Kesseg jest offline