Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2018, 19:53   #54
Obca
 
Obca's Avatar
 
Reputacja: 1 Obca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputację

- Hejże! - Livia odpowiedziała pewnie, na widok bułatów trzymanych przez czarnobrodych - Skoro wiemy gdzie przyjść i z ‘czym’ przyjść to na pewno wiemy po co ‘przyjść’ - Odpowiedziała złodziejka dając na tyle pokrętną odpowiedź na jaką tylko kręcący i wiedzący czego się tu spodziewać złodziej mój dać. No i znowu musiała pokazać że ona i stary powinni być tolerowani poprzez podrzucenie sakiewki na słowo “czym”.
- A teraz, Ja i mój “Ojciec”, słyszeliśmy, że zrobiło się głośno o pewnym śmiałym wyczynie. Osobiście uważam że powinniśmy usiąść i sobie o nim porozmawiać a zwłaszcza o tym który ten wyczyn wyciął - Livia uraczyła brodacza jednym ze swoich uroczych uśmiechów, w końcu przyszli tu kupić informację więc jeśli oprócz bycia nieustępliwą i nie dająca się zbyć byle ochłapem informacji, będzie ‘miła’ może zejdą trochę z ceny.
 
Obca jest offline