Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2018, 09:16   #113
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Drogie koleżanki i koledzy,
W ten weekend dużo myślałem (o zgrozo, będe musiał długo odpoczywać po takim wysiłku)i doszedłem do wniosku, że jednak nie mogę kontynuować z Wami wspólnej przygody. Wiem, wiem.. Ja również, jak wielu z Was pokochałem tego inkwizytora. Postać zostaje w sesji i za sprawą naszego dzielnego Narratora pozostanie jako jeden z magów. Ja już nie będę mieć swojego udziału w dalszych przygodach Gerarda.

Dziękuję Wam za wspólną grę. W wolnych chwilach będę śledzić poczynania naszej (ups…) Waszej kabały i zaprzyjaźnionego wampira. Życzę Wam wszystkim pomyślności w dążeniu do założonych celów.

Do zobaczenia w innych sesjach.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline