Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2018, 12:59   #118
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Drogie koleżanki i koledzy,
W ten weekend dużo myślałem (o zgrozo, będe musiał długo odpoczywać po takim wysiłku)i doszedłem do wniosku, że jednak nie mogę kontynuować z Wami wspólnej przygody. Wiem, wiem.. Ja również, jak wielu z Was pokochałem tego inkwizytora. Postać zostaje w sesji i za sprawą naszego dzielnego Narratora pozostanie jako jeden z magów. Ja już nie będę mieć swojego udziału w dalszych przygodach Gerarda.

Dziękuję Wam za wspólną grę. W wolnych chwilach będę śledzić poczynania naszej (ups…) Waszej kabały i zaprzyjaźnionego wampira. Życzę Wam wszystkim pomyślności w dążeniu do założonych celów.

Do zobaczenia w innych sesjach.
Szkoda, polubiłam Twojego inkwizytora...
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett
Wisienki jest offline