Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2018, 15:07   #1187
Avdima
 
Avdima's Avatar
 
Reputacja: 1 Avdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał MTM Zobacz post
Jedno Ci się udało. Zostanie internetową sławą
I dopóki światła reflektorów spoczywają na mnie, odejdę okryty chwałą i sławą.

IAAARLAAAAAAAAAAAATH ZWAAANY CIEEENIEEEEEEEEEEEEM!




Zaś tak poważnie, zrezygnuję z sesji.

Zdemotywowało mnie kompletnie dowiedzenie się, że dziura ma 20 metrów - ostatnia taka informacja była chyba 2 tygodnie temu i jej nie pamiętałem. Brak rozsądku i logiki powinien moim zdaniem zostać wytknięty przy czynie będącym jawnym samobójstwem, szczególnie, że zamiar skoku podałem w prywacie do MG.

Nie ogarniam tego formatu. Nie chcę już próbować. To nie tak, że zginęła mi postać i rezygnuję, po prostu jest to dobry moment, żeby się wykruszyć w spokoju. Zbierała mi się taka chęć od jakiegoś czasu. Szkoda mi tylko, że nie dotrwałem (po 7 miesiącach gry) do żadnego lochu z sensownie rozwiniętą warstwą taktyczną (liczenie kratek itp).

Bawcie się. Mam dwa fajne skarby, więc warto wyłowić zwłoki.

EDIT: Robienie karty do HS pochłonęło mnie emocjonalnie tak bardzo, że zapomniałem o najważniejszym: Dziękuję za wspólną grę.
 

Ostatnio edytowane przez Avdima : 17-09-2018 o 15:15.
Avdima jest offline