Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2018, 15:19   #119
Johan Watherman
Moderator
 
Johan Watherman's Avatar
 
Reputacja: 1 Johan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputację
Co prawda rozmawialiśmy z Mi Raazem za pośrednie PW, to jednak przyjmuję jego decyzję ze smutkiem oraz nieukrywanym zaskoczeniem. Przy mojej tolerancji na terminy oraz ogólnej dostępności połączonej z dość małą wspólnych doców inkwizytora (mającego trochę rolę samotnego wilka zarysowaną na początku sesji) jestem w lekkim szoku. Szczególnie, że nie zawsze wymagam odpisów jeden do jednego, a pozwalam graczom opisać sobie duże fragmenty samemu.
Cóż, słowo się rzekło.


W materii tej kolejki, pracujemy z Wisienki nad jej postem. Mój post otwierający kolejkę najpewniej pojawi się w weekend. Wybaczcie, jeszcze dochodzę do siebie po powrocie do kraju Ale wena jest.
Chciałbym dostać od każdego deklarację planów do 12 dnia następnego - tyczy postaci które zakończyły swoje posty przed tym czasem(czyli Leifa i Klausa zasadniczo, może Walerii jeśli Wisienki zechce pociągnąć sprawę tylko do nocy).
 
__________________
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultura.
Johan Watherman jest offline