Wątek: X-COM - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2018, 21:39   #104
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
-Czy Lena miała możliwość zrobić zdjęcie Azjacie, aby przesłać do Law w celu weryfikacji czy to jeden z Azjatów w klubie? Może maja nagrania z klubu.
- W autobusie niby tak. Ale chyba albo musiałaby zatrzymać się przed nim i zrobić mu focie telefonem co raczej trudno ukryć albo robić od tyłu co wtedy no raczej mało coś widać do rozpoznania. Bardziej realne zrobić z daleka gdzieś na tej stołówce w komisariacie już. No chyba, że masz jakiś inny pomysł no to mów.



Cytat:
-Czy Sam ma możliwość zrobienia jakieś dywersji u chłopaków? np. jest tam pustostan z instalacją gazową, albo właśnie jakieś auto aby wsadzić mu szmatę do baku i podpalić?
- Hmm... Wydawało mi się, że już o tym gadaliśmy Czyli, że mnie się to nie widzi. Bo myślę, że same techniczne możliwości Sam ma by to zrobić no ale jest za daleko. Więc albo by zrobił od ręki na miejscu ale pewnie raczej by to nic nie zmieniło u lekkich albo zeszłoby mu z 1 - 1.5 h na dotarcie z buta do lekkich i tam mógłby coś próbować wysadzić. No ale za 1 - 1.5 h sytuacja może być już całkiem inna.

- Więc mnie się to nie widzi by było do zrobienia. Ale widzę, jesteś uparty i próbujesz pomóc koledze w tarapatach. Więc ok. Jak chcesz to możesz zaryzykować Samem taką dywersję. Będziesz pisał posta to jakoś opisz jak coś Sam wysadza. I jak wrzucisz posta doklej do tego rzut 1k10 z kosktowicy. Na 1 uda się jakoś odciągnąć część grupki okrążającej lekkich ale na 10 dzieje się Samowi jakaś krzywda > wykryją go lokalsi i postrzelą, bomba wybuchnie za prędko i go porani czy coś w ten deseń. Przy pozostałych wynikach dywersja nic nie da.


Cytat:
- Czy na komisariacie jest ktoś z kim Lena w klubie się bawiła? Aby moc go podać np. na świadka?
- Tak, możesz sobie poświatotworzyć. Choćby ta trójka od rannego z parkingu no albo wymyśl sobie kogoś z klubu. To możesz podać Ross ich imiona bo więcej pewnie Lenie trudno by było sie wywiedzieć w klubie. A jakby co to pytaj


Cytat:
Sam do bazy - do Law przedstawia info, iż dobrze byłoby nie mieszać adwentu. Jeżeli Alvarez jest wrogiem Adventu to mógłby w przyszłości być cennym sojusznikiem, a jak nie to kimś na kogo dałoby się zwalić odpowiedzialność za czesc akcji X-comu.

- No to może ubierz to jakoś w post i wtedy dorzuć do swojego postu albo jakoś przekaż MTM (nawet tutaj, w komentach czy przez pw) i wtedy on by mógł wkleić gotowca w swój post.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest teraz online