Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2018, 11:07   #514
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Wszyscy

- No to widzę, żeśmy se pogadali... Dobra, miałem jeszcze nadzieję, na zmianę stylu czy formy po tym feedbacku no ale z takiej ciszy to trudno coś uszyć mi innego niż zamknięcie tego projektu. Tempo odpis na miesiąc mnie nie kręci w ogóle. Przy czym nawet tak wolne tempo przy obecnej "aktywności" większości z Was no nie daje gwarancji na jakikolwiek post. Więc nie widzę sensu trzymać dalej tego w zawieszeniu.

- Ja od siebie powiem, że fajnie mi się grało w tą sesję, to była moja pierwsza sesja i horroru i "latania statkiem" i konwersji mechy parchowej na kosmiczne loty i z wieloma z Was spotykałem się po raz pierwszy więc byłem ciekaw jak to będzie z nowymi twarzami więc pod wieloma względami ta sesja była dla mnie nowa i pierwsza I cieszę się, że mogłem to z Wami przeżyć i rozegrać.

- W sporej mierze myślę położył się cieniem i w końcu rozwalił na łopatki nasz real. Praktycznie większość z nas, gdzieś tak od czerwca, miała ograniczone możliwości bywania nie tylko w tej sesji. Ostateczny wynik widać, przez miesiąc nie można doczekać się ani postów w grze a od prawie 10 dni nawet jakiegokolwiek słowa na temat dalszego prowadzenia sesji. Czyli albo brak czasu albo brak ochoty na kontynuację tej sesji. Więc czas ją zamknąć i się pożegnać.

- Jeśli ktoś jednak byłby w jakiejś formie zainteresowany jakąś kontynuacją przygody swojego bohatera, niech się odezwie na pw czy podobnie to pomyślimy czy da się coś z tego jeszcze uszyć

- W każdym razie dziękuje Wam za poświęcony czas i możliwości poznania Waszych postaci, za ich przygody, i kolejne posty, zaangażowanie w grę i samą grę. Mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze przy innych okazjach.

- Ode mnie chyba tyle w tym temacie. Jeśli ktoś chce się pożegnać czy coś powiedzieć na koniec no to zostawiam czas powiedzmy do niedzieli. Jeśli ruchu nie będzię, to proszę opiekuna działu o zamknięcie i sesji i komentów.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline