Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2018, 12:26   #19
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał MrKroffin Zobacz post
Jak najbardziej . Zmienia nam to radykalnie sytuację i informuję, że sesja się odbędzie. Dostałem 4 KP, za każdą dziękuję i doceniam wkład pracy. Postanowiłem przyjąć jednak tylko dwóch graczy.

A są to Wisienki i Vilir. Gratuluję i informuję, że na dniach powstaną wątki sesyjne, materiały etc. Trochę zabiegany mam wrzesień, więc najpóźniej w niedzielę ruszymy z grą. Czas ten możecie spożytkować na obmyślanie swoich pierwszych ruchów, bo przynajmniej w pierwszej rundzie, zwrotów akcji nie bedzie . Wyjdzie nam taka samouczkowa.

Jeszcze raz wszystkim dziękuję za zainteresowanie .
Dziękuję za wybór mojej karty - już nie mogę się doczekać
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett
Wisienki jest offline