WÄ…tek: Magic the Gathering
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-07-2007, 19:04   #45
Satan^^
 
Satan^^'s Avatar
 
Reputacja: 1 Satan^^ ma w sobie cośSatan^^ ma w sobie cośSatan^^ ma w sobie cośSatan^^ ma w sobie cośSatan^^ ma w sobie cośSatan^^ ma w sobie cośSatan^^ ma w sobie cośSatan^^ ma w sobie cośSatan^^ ma w sobie cośSatan^^ ma w sobie cośSatan^^ ma w sobie coś
W MtG gram już od kilku dobrych lat i przede wszystkim trzeba przyznać, że jest to droga zabawa, ale (UWAGA ! UWAGA !) może stać się wręcz opłacalna. Mówię tutaj oczywiście o graniu na poważnie, uczęszczaniu na turnieje, mistrzostwa itd. Oprócz tego wspaniałym pomysłem, po raz kolejny dla ludzi z kasą, jest MtG online. Gra się zupełnie tak jak w realu, musimy kupować karty (ceny są porównywalne do tych normalnych), ale mamy możliwość grania w domu co bardzo ułatwia sprawę. No i po raz wtóry możemy na tym zarobić dużą kase. Przedstawię teraz krótkie działanie oto ono:
Dobry Mono Red Deck format TSP = 200 zł
Sideboard = 15zł
Wejście na każdy turniej 3 tiksy (waluta na MtGO równa jednemu dolarowi)
Teraz zaczynami się odkuwać:
MR Deck w formacie Tsp (Time spiral block) robi miazgę nawet jeśli się nie gra się zupełnie PRO (Wygrywamy przeciętnie 7/8 gier) Za każdy wygrany turniej mamy 4 boostery każy warty 3 tiksy
1 turniej = 2 godzinki z przerwami (akurat żeby walnąć posta na forum)
Kontynując ten wywód jeśli dziennie możemy , przy donrym tępie, zagrać 4 takie turnieje to mam 4*3=12 (nie wiem po ile jest dolar no , ale zakładając, że 4 zł) To jest 3*3 tiksy =9*4=36 zł dzienie (3 tiksy musimy zostawić na następną grę) Z tego wychodzi, że w 8 dni wychodzimy na swoje. Oczywiście zakładając, że dopisze szczęście i szybko sprzedamy boosty, więc możemy liczyć połowę tego , ale nawet jeśli to może się to okazać opłacalne.
Sam osobiście gram w realu gram Urza's Tronem (wtajemniczeni będą wiedzieć o co chodzi) , Mono Blue Counter no i Red Burnem prezentowanym w opisie powyżej.

Pozdro Satan^^ (musiałem to napisać po tak długim wywodzie logicznym)
 
__________________
It's all part of a plan ...
Satan^^ jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem