Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-09-2018, 10:54   #1615
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Długo się z tym nosiłem, bo nawet ładnych parę lat, ale wreszcie zrozumiałem jak bardzo wypalony i zmęczony jestem grą przez forum. Wcześniej podtrzymywała mój zapał Nami i nasze wspólnie tworzone przygody, ale odkąd wróciłem do gry na żywo to zrozumiałem, dlaczego granie przez forum zawsze traktuję po pewnym czasie bardziej jako obowiązek niż czystą przyjemność. To już po prostu nie jest styl gry dla mnie, choć wiele miłych wspomnień pozostanie, bo i długo zajęło mi zrozumienie tego. Podjąłem decyzję o usunięciu konta, ale nie chciałem odchodzić bez słowa. Dziękuję wam wszystkim za udział w sesji. Bardzo fajne postacie stworzyliście, część z was bardzo zaangażowała się w tą sesję, co też było przeze mnie mile odebrane, ale naprawdę czuje się wypalony tym stylem gry od co najmniej roku, choć podejrzewam, że trwa to znacznie dłużej. Odchodzę z forum, aby nie kusiło mnie więcej prowadzenie PBFów, bo wiem, że efekt będzie podobny. Pozdrawiam
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline