Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-09-2018, 11:39   #27
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Mi Raaz dziękuję za wyjaśniene jak to u was na sesji wygląda ciekawa sytuacja. Co do piątej edycji na razie nie bardzo mi się podoba mieszanie backroundów z wadami/zaletami.

Wracając do polecanych wad/ zalet. BARDZO mi się podoba Higher Purpose/Driving Goal. Wyższy cel traktowany jako wada lub zaleta.

Lubię postaci które miałby jakieś zupełnie kosmiczny cel którego nie da się w pełni zrealizować ale który napędza ją do (nie)życia i walki. Można by tu wstawić dowolną filozofie z społeczną z XX wieku Anarchizm, komunizm czy inne "Izmy".

Jedna z moich postaci budowę idealnie bezpiecznego schronu przeciwatomowego który stanie się arką dla ludzkości.

Czego nie da się zrealizować w 100% bo zawsze znajdą się jacyś przeciwnicy duchy/wilkołaki /magowie z dostępem za Zasłone czy problemami z trzodą i technologią.
 
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem