Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-09-2018, 15:12   #57
Obca
 
Obca's Avatar
 
Reputacja: 1 Obca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputację

Dziewczyna pewnie i z gracją przemieściła się na podwórze. “Póki co dobrze idzie” pomyślała ale nie traciła czyjności to miejsce było niebezpiecznie dla każdego kto przekroczył próg.
Kirba zwróciła uwagę na podglądaczkę, ale ponieważ gwałtowne ruchy nie były wskazane postanowiła tylko przyjąć to do wiadomości. Była pewna że otwarcie drzwi miało za zadanie szybkie zobaczenie twarzy jej i starego.

- Taki wyczyn nie w sposób pozostawić w ukryciu, sam fakt, że mu się udało już jest bezczelnie nie samowity. - powiedziała Livia , ściągając z twarzy kaptur i chustę ukazując brodaczowi swoją twarz w wyrazie szacunku i otwarcia do negocjacji ceny za informacje, ale potrzeba było jeszcze jednego, odpowiedzi.
- Osam miał wspólniczkę w tym wyczynie, potraktował ją jak kozła ofiarnego dla strażników chociaż mógł to rozegrać bez tego. - Postanowiła rozegrać to jako sprawę osobistą, z domieszka dobra ogółu złodziei. - Szukając tego “kozła” najpierw przyszedł do mnie, kiedy się nie zgodziłam znalazł tą której teraz szuka straż. Jak widzisz mam o nim wiedzę z pierwszej ręki. - brzmiała gniewnie starając się ubarwić swoją opowieść dla rozmówcy, tutejsi złodzieje lubi dobre plotki i historyjki pełne dramy, właściwie wszyscy takie lubili ubarwiały ich nudny żywot.
- Szukam go bo nie podoba nam się to co zrobił, mamy wszak pewne niepisane zasady a jego działania pokazują, że nie można parszywcowi ufać... wczoraj była to ‘moja’ złodziejka jutro może być ktoś z waszych a po jutrze ten kundel będzie gotów wydać straży nas wszystkich, żeby mu się upiekło. - zrobiła dramatyczną pauzę, i przeszła do bardziej dyplomatycznego tonu - Ja wiem, że w naszych branżach to patrzenie sobie na ręce i baczenie na nasze plecy to podstawa ‘moja’ złodziejka sama sobie jest winna. Niemniej jego zachowanie i wyczyn ściągną na nas problemy. Dlatego chcemy z tym zrobić porządek, ale potrzebujemy informacji. -” No to niech się dzieje “ pomyślała kiedy skończyła wykładać ich sprawę brodaczowi.
 
Obca jest offline