Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-09-2018, 11:28   #155
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
Ja szykuję powoli aktualizację materiałów pod drugi dzień., ale post w międzyczasie wrzucam.

Borys dodany do panelu.

Rozmowy z elfem nie ciągniemy (przynajmniej z mojej strony). Zadecydujcie, nawet tu, co robicie z worami. Tak też się stanie. On odejdzie z nastawieniem zależnym od waszej decyzji.

Jakie Abelard (inni) mają pytania do przytomnego przemytnika? Odpowiem tu/doc i do wrzucenia do któregoś postu.

KP:
Kasztaniak -2 bełt
Robin -4 strzała
Robin kolejne PO, czyli łącznie 2 (powód śmierć). Dla Drago, mimo że NPC, też można dopisać. Reszta OK.
Zaktualizujcie proszę.
Pedeki dojdą.

Po leczeniu:
Abelard - ranny (korpus; prawa ręka); draśnięcie (korpus)
Cathelyn - ranna (lewa ręka); draśnięcie głowa
Kasztaniak - zdrowy
Robin - zdrowa
Rudolf - draśnięty w głowę
Wolfgang - zdrowy
Vermin – zdrowy


Jeśli pominąłem jakąś deklarację, dajcie znać.


Nie piszę, że idziecie do łowcy, bo ruszyliście do Kreutzhofen. Łowca da po 2zk przy okazji spotkania go i oczekuje, że kolejnej nocy też będziecie
- Widzę was dziś wieczorem również. Nie będę szukał nowych osobników, a hrabia liczy na rychłe zamknięcie sprawy. Rozumiem, że nie odmawiacie – coś w ten deseń powie.


Proszę o deklarację/plany na kolejny dzień. Pamiętajcie, że jesteście po nieprzespanej nocce. Możecie rozdzielić rano/południe/wieczór. Zależnie od deklaracji zobaczymy, jak to rozegramy i gdzie pojawi się stop.


Vermina, jako że sam, możemy ruszyć na prywatnym docu. Z resztą każdy może zadawać pytania na swoim docu.
 
AJT jest offline