Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2018, 00:12   #37
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Można ale co do metaplotu też jestem trochę dwojakiej myśli niektóre rzeczy mi się podobają inne nie (miałem dokładniej opisać ale brakło sił i czasu).

Z jednej strony tak jak pisałem podobał mi się pomysł potężnych wampirów władających światem z cienia z drugiej tak jak wiele osób mówiło nowa sytuacja rozrywa stare układy i daje możliwość wykazania się świeżakom. Gracze mają jeszcze większy wpływ na świat.

Nowa Inkwizycja wydaje się logicznym postępem patrząc na całą aferę Pryzmatu i FBI. Z Matuzalemów ściągających starszych na wschód też można zrobić niesamowitą sesje epickich preporcji.

Taki się czuje rozerwany bo z jednej strony lubię stare układy np. piramida tremerów z drugiej widzę że są one słabo grywalne i że wstrząśnięcie statusem było potrzebne :P

Chociaż echa krwi dla wszystkich mi się nie podobają to było fajne schorzenie dla Malków i innych ale żeby tak na siłę. Podobnie z mieszaniem tła/wpływów z wadami & zaletami.

Mimo to chętnie bym spróbował zagrać do tego żeby przychylniej spojrzeć na te zmiany przekonała mnie seria filmików Onyxa gdzie pewien dżentelmen odegrał fajny terutorial in character https://www.youtube.com/playlist?lis...GDnBjCbY_sc8e6
 
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem