Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2018, 09:35   #302
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Wiecie co, ja chyba nie potrafię się wczuć i wkręcić w te sesję i mam nawet wrażenie, że inni też jacyś (nie)martwi. Wlecze się i ciągnie, podejrzewam, że jest to spowodowane tym, że nasz pierwotny MG nas olał. Avitto się stara i fajnie mu idzie wszystko, bardzo sprawnie, ale jak widać dla mnie nie jest w stanie zastąpić mi pierwotnego założenia sesji - choć nie znałam fabuły, to na coś się nastawiłam, a ja mam problemy z nastawieniem psychicznym :P Winę zwalam więc na siebie, bo to mi coś nie pasuje. Chciałabym więc zrezygnować z udziału, ewentualnie mogę cośtam skrobać ale będzie to naprawdę mdłe. Po prostu nie czuję zabawy (jedynie relacje między postaciami zawsze lubię), jakoś tak piszę bo muszę. I serio to nie wina MG, prędzej Warlocka że namawiał by znaleźć MG zastępczego, a teraz odszedł

Może też z tego miejsca więc spytam jak inni gracze się czują?
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline