Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2018, 19:49   #239
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Azrael1022 Zobacz post
Pipboy, w poprzednim poście deklarowałem, że Koichi obczaja tunel. Jak z nim jest?
A w obecnej sytuacji - czy Keira jest wysoko nad nami? Nikt sobie nic nie złamał przy upadku ani nawet się nie potłukł, więc jakoś bardzo wysoko pewnie nie jest. I czy ten mur niedaleko dziury jest gładki, czy da radę się po nim wspinać?
Taką wiadomość znalazłem na doc'u od Pipboy'a

Cytat:
@Az, Desz, Zombi

PIP > wszyscy co są w dziurze (cała trójka: Koichi, Mervin i Keira ) niech dorzuca k10 do posta. Ale wspólnymi siłami da się jakoś wygrzebac z dziury a potem z leja czyli wydostać tam gdzie jest Michael . (kto tu zagląda niech będzie dobrym kolegą i przekaże jw na forum bo ja z tel nie mogę) *
Tyle, że chyba mu się pomyliło, bo Michael wpadł w dziurę, a Keira jest na górze.
 
Rewik jest offline