Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2018, 09:54   #241
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@wszyscy

- Laptop mi się posypal więc mam tylko tel. Dopóki nie odzyskam laptopa moich postów raczej nie będzie. Obiecali mi w serwisie gdzieś po następnym weekendzie. Mam nadzieję, że obejdzie się bez kupowania nowego laptopa bo to i kasy i czasu jeszcze dodatkowo by zeszło. W każdym razie przepraszam Was za te niedogodności no niestety real znów wygrał z forum. Przy okazji jest nadprogramowo więcej czasu na odpisy dla Was. Kto mimo tego nie da posta ani L4 to pewnie postać zostanie w strefie

@Marek

- Dzięki za bycie dobrym forumowym kolegą


@Az

- Dzięki za doklejenie rzutu


@Ehran i Psionik

- Spoko, ładny post wyszedł, jest w nim co trzeba, będę pamiętał, że to wspólny. Ale nagłówki czy co są bardzo pomocne w takich wspólnych postach.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline