Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-09-2018, 19:38   #122
Johan Watherman
Moderator
 
Johan Watherman's Avatar
 
Reputacja: 1 Johan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputację
Drodzy gracze, mój post wisi. Jakoś się tak trochę docowo zbiera, ale co poradzić.
Wygląda na to, że Leifowi nie dane jest spokojnie się przespać. Leif ma szansę przynajmniej zbliżyć się do odsypiania run i rozmienia co jest grane.
Nasze gołąbeczki radują w Pajęczynie
Klaus ma... ciekawie.
Zapewne niektórzy z was zastanawiają się dlaczego pisałem z Walerię magye. Spokojnie, Wisienki nie odchodzi, było to ugadane między nami czarowanie instruktażowe.


Co do czasu w grze, myślę, że ta kolejka potoczy się do wieczora. I tak każdy będzie się ze mną konsultował, ro jednak wolę zaznaczyć - jeszcze coś się zdarzy, więc po skończonych konsultacjach gołąbeczki nie wstawiajcie postów tylko podpytajcie mnie. Nigdy nie wiecie na kogo padnie
 
__________________
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultura.
Johan Watherman jest offline