Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2018, 16:39   #154
TomaszJ
 
TomaszJ's Avatar
 
Reputacja: 1 TomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputację
Właśnie teraz gdy zaczynałem zdrowieć?
Cholera. A lubiłem Bixia!
Pewnie bym wrócił w ciągu miesiąca-dwóch, już powoli zacząłem się udzielać w dwóch sesjach. No nic, może kiedyś ?

Małe podsumowanie ode mnie:
Plusy: Lubie space operę w lekkim wydaniu, podobało mi się, że mechanika jest używana i czuć że cyferki mają znaczenie. Fajne było to, że sesja była epizodowa, jak serial, każdy kawałek z jakimś wątkiem głównym i jego zamknięcie. Podobała mi się aktywność graczy i MG, oraz to że dla każdego było coś miłego.
Minusy: Trochę za dużo erotyki jak dla mnie, ale całe szczęście można było ją sobie dozować wedle uznania. Nie wiem czy dobrym pomysłem było zrobienie z szefowej uberkoksa i BN-a. Czasem odnosiłem wrażenie że można w sumie nic nie robić, szefowa ogarnie...

Ogólnie: Chętnie zagram u Buki ponownie, a czas spędzony na beztroskim piraceniu niezbyt rozgarniętym mięśniakiem uważam za dobrze wykorzystany, szkoda że od pewnego momentu zacząłem gasnąć aż w końcu musiałem odpuścić.
 
__________________
Bez podpisu.
TomaszJ jest offline